Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

17-latek padł ofiarą okrutnego gwałtu

Utworzony przez Gośc, 11 marca 2009 r. o 14:48 Powrót do artykułu
Poza tym nie jest Ci dane ocenianie mojej inteligencji gdyż nic o mnie nie wiesz. Ja oceniłam Twoją na podstawie poziomu, jaki reprezentują Twoje wypowiedzi. Wybacz, ale nie są one zbyt inteligentne a już na pewno brak im jakiejkolwiek kultury...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdruzgotany napisał:
brawo za kulture wypowiedzi..... Czy ja napisałem że one tam były ? Swoją drogą robi wrażenie że podpisały sie na forum swoimi imionami, duża odwaga ale bez sensu jest to co one piszą. ok, ktoś sie za nie podał - błąd....przperosił i nie ma co dalej tego ciągnąć ;/ bo teraz wielkie oburzenie że są z tymi zwyrodnialcami kojarzone.....niech lepiej pomyślą z kim sie zadają ;/
bo jak czytam te wszystkie WASZE głupoty ... to normalnie brak słów. Wy to jesteście tacy wszyscy mądrzy jak coś sie stanie.A bo ten to taki ten to taki ...ten to zrobił a ten cos jeszcze innego...a jak sie nie zna to sie nie ocenia? proste?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Poza tym nie jest Ci dane ocenianie mojej inteligencji gdyż nic o mnie nie wiesz. Ja oceniłam Twoją na podstawie poziomu, jaki reprezentują Twoje wypowiedzi. Wybacz, ale nie są one zbyt inteligentne a już na pewno brak im jakiejkolwiek kultury...
ja tylko na pozór taka jestem dla tych co mi podpadają.Koleżanko moja droga:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gall napisał:
No i dobrze, że ich nie znam, bo nie chcę mieć butelki w d.... A to, że wyrażam negatywną opinię o ich czynie to chyba normalne... Jakbym ich znał to co???? Mam ich pochwalić, czy współczuć, że ich złapali? Jak dla mnie to powinni im wsadzić w d... butlę od dystrybutora, i nie nasikać do niej tylko nalać wrzątku. A co... Jak szaleć to szaleć.
ciekawe czy jak tobie by wsadzili to być sie cieszył??;> następny mądry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ej w ogóle to: -zastanówcie się co Wy tu wypisujecie, bo dla mnie to żal jest tego czytać... -czy nie powinniście dzieci już spać -"JP" co wy chcecie tym kur... w ogóle osiągnąć, kolejny żal... -kto was dopuścił do tego forum???
zgadzam sie z tobą szacun
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacznijmy od tego, że nie jestem Twoją koleżanką. Stwarzasz dość dziwne pozory i nie rozumiem co Cię tak oburzyło. My nie oceniamy chłopaków tylko to, co zrobili. Czyny świadczą o człowieku. A jeśli ktoś zachowuje się w ten sposób to nie powinno się go usprawiedliwiać... Znam tych ludzi i nie są oni dla mnie warci jakichkolwiek usprawiedliwień gdyż odkąd pamiętam zachowywali się jak popaprańcy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jeśli chodzi o sprawę to znam ją całkiem nieźle, nie z mediów i internetu. Znam zarówno sprawców, jak i poszkodowanego... I nadal uważam, że było to po prostu perfidne i całkowicie nienormalne zachowanie. Kamili reklamy nie trzeba robić - całkiem nieźle poradził sobie z tym jej brat. Nie ręczysz za siebie, powiadasz? Daj spokój bo kompromitujesz się na całej linii...
oo no to dobrze. spoko luz. jeżeli tak jest to. ok dziękuję za wyczerpującą odpowiedź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale czy ja musze znać człowieka patrząc po tym co zrobił żeby wydać o nim opinie ? Takie zachowanie cechuje patologie niestety..... nie mówie tu o idze ani o kamili bo z tego co zrozumiałem ich tam nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zacznijmy od tego, że nie jestem Twoją koleżanką. Stwarzasz dość dziwne pozory i nie rozumiem co Cię tak oburzyło. My nie oceniamy chłopaków tylko to, co zrobili. Czyny świadczą o człowieku. A jeśli ktoś zachowuje się w ten sposób to nie powinno się go usprawiedliwiać... Znam tych ludzi i nie są oni dla mnie warci jakichkolwiek usprawiedliwień gdyż odkąd pamiętam zachowywali się jak popaprańcy...
ok dobra nie było rozmowy bo i tak z wami sie nie idzie dogadać. róbcie jak chcecie.Każdy ma swoje zdanie na ten temat !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie ludzie pojeli ze tam ani Igi ani Kamili nie bylo narobili syfu bogu ducha winnym dziewczynom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdruzgotany napisał:
ale czy ja musze znać człowieka patrząc po tym co zrobił żeby wydać o nim opinie ? Takie zachowanie cechuje patologie niestety..... nie mówie tu o idze ani o kamili bo z tego co zrozumiałem ich tam nie było
bo nie było.A wy tu wszyscy podajecie sie za nie i piszecie jakieś niestworzone rzeczy.Po co to komu? I jakie masz zdanie na temat chłopaków to jest twoja idywidualna sprawa i każdego innego z tego forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram osobe powyżej;] zgodnee. wypisujecie niewiadomo co i po co?? co wam to da że bd o tym pisać żadne z was dokladnie nie wie jak tam było i co dokładnie się stało. nie to żebym bronił tych chłopaków bo naprawdę bardzo dobrze ich znam i sądzę że powinni poniesć karę.. może to ich coś nauczy. Ale wy nie wypisujcie takich głupot bo to nie ma sensu!! i nie podajcie danych ani żadnych dziewczyn ani tych chłopaków bo nie jesteście do tego upowarznieni. to poprostu jest też chamski w stosunku do innych. Jeden napisze głupote drugi pusci bajdę dalej i tak wkoło i dziwić się że potem niestworzone rzeczy z tego wychodzą!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy zauważyliście że to są wszyscy 'wierni fani' legii ? fajna wizytówka klubu ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacy fani legi?? tu nawet nie było mowy o legi po zcym to wnioskujesz że to fani legi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOL Wasze wypowiedzi mnie śmieszą, typowy przykład małomiasteczkowych problemów... Ci goście powinni pójść do więzienia i robić za .... Wyrazy Współczucia dla ofiary, a wy jak chcecie toczyć wiejskie dyskusje to spotkajcie się w ze sobą na mieście a nie zaśmiecacie to forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehehehehehehe głupich szukasz a kto Ci się przyzna(ps. a po 2 sama za dużo nie zdziałasz w tej sprawie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
3 z 2, 1 z 1
Przecież w jednej z tych szkół dyrem jest ksiądz, jest tam piękna kaplica i co, i gówno z tej waszej wiary i zacofania. A propos policji to macie racje. Stoją gdzieś w krzakach, czatuja, jeżdżą "sreberkiem" nieoznakowanym i w wlepiają mandaty a to kierowcy a to przechodniom . To jest cała praca opolskiej policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I nawet piwka w plenerze się nie można napic spokojnie... Ci wielcy strażnicy Texasu pokazują swoją moc stojąc pod groszkiem i wyłapując przechodzących nie po pasach. Zamiast tępic tych śmieci spod groszka to czepiają się Bogu ducha winnych obywateli. A Ci co zrobili to z tą butelką to była ich nowa generacja. To jest irytujące. Każdy w tym zapyziałym mieście wie kto jest deb***em kompletnym, kto jest normalny. oni tez doskonale to wiedzą. ALe nie działają. hmm boją się?? Paranoja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tematycznie powiązane: http://www.alert24.pl/alert24/1,84880,6368...ewinnosci_.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='bimberman' date='12.03.2009, 09:50' post='103731'] I nawet piwka w plenerze się nie można napic spokojnie... Ci wielcy strażnicy Texasu pokazują swoją moc stojąc pod groszkiem i wyłapując przechodzących nie po pasach. Zamiast tępic tych śmieci spod groszka to czepiają się Bogu ducha winnych obywateli. A Ci co zrobili to z tą butelką to była ich nowa generacja. To jest irytujące. Każdy w tym zapyziałym mieście wie kto jest deb***em kompletnym, kto jest normalny. oni tez doskonale to wiedzą. ALe nie działają. hmm boją się?? Paranoja! [/quote Bimberman,popieram Cię w każdym zdaniu! Siedzą mendy w samochodach i bohaterzą ku*** jak trzeba komuś mandat wypisać,a takich ku*** bydlaków o których mowa w komentowanym artykule i zakapturzonych agresywnych,zakompleksionych i niedołężnych życiowo psychopatów tolerują.Co to ku*** jest?! Pocieszam się tylko tym,ze jak widzę takiego zakapturzonego chuja co się buja na mieście,to mówię sobie-ku*** ale życiowy nieudacznik z niego.trzeba być pier***onym frajerzyną zeby byc w moim wieku mieć tylko 20 lat a już siedzieć przez kilka miesiące w więzieniu..a buja się i obnosi jakby ku*** nobla zdobył! popatrzcie zakapturzeni nieudacznicy na tych co stoja pod sklepem i zebrają kase na winczacho----to tak jakbyscie patrzyli na siebie za kilkanascie lat...bo oni tak samo sie w mlodości zachowywali jak wy-tez sie bujali i cwaniakowali,napier***ai w ryje ludzi.I do czego doszli?Odp. sobie sami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 21

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...